Peru z archeologicznymi skarbami północy i Boliwią - zmiana terminu! Jedziemy 24 listopada, wracamy 9 grudnia 2018. Mamy jeszcze miejsca, ale zapełniają się, prosimy więc o szybkie zgłoszenia. »

O nas

Spełniamy marzenia! Szykujemy i realizujemy nawet najbardziej skomplikowane trasy w najdziwniejszych miejscach w nielicznym, lecz wyspecjalizowanym gronie doświadczonych globtroterów. Byliśmy w 180 krajach świata.

Wyjazdy „na miarę” pieczołowicie dziergamy nawet dla jednej osoby! Poznajemy świat w kameralnych grupkach od 6 do 16 osób. Dzięki temu mamy czas na eksplorowanie szlaków Inków, odwiedzanie domostw zagubionych w dżungli, czy delektowanie się świeżymi langustami z widokiem na szmaragdową zatokę.

Nasi stali klienci, Gotravelowi podróżnicy lubią starannie dopracowane programy, dobrej klasy, wygodne, urokliwe hotele w centrach miast (nie tracimy czasu na dojazdy) lub w „pięknych okolicznościach przyrody.” Choć czasem jedną noc możemy spędzić przygodowo, na przykład w glinianych lepiankach na dnie Kanionu Colca lub w gościnie u Indian.

Zapraszamy!
Beata Radecka z zespołem

Jestem szczęściarą, która robi w życiu to, co naprawdę lubi - przygotowuję i pilotuję wycieczki do najróżniejszych krajów. Wymarzyłam sobie, że będę dzielić się radością poznawania świata - i proszę, marzenia się spełniają! Zapraszam do mojego kameralnego biura, gdzie cieszymy się z każdego gościa ( także telefonicznego i mailowego).
21.11.2014 br
Magister gospodarki przestrzennej z wykształcenia, pasjonat podróży z zamiłowania. Przez 1,5 miesiąca przemierzał Argentynę, Brazylię i Paragwaj autobusami i autostopem.
29.09.2015 Redakcja
Właśnie skończyła zdobywać Koronę Ziemi, ostatnią górą był Mount Vinson na Antarktydzie – najmniej dostępny z przyczyn… finansowych. Everest zdobyła już wcześniej, o swojej wyprawie świetnie opowiada, napisała też o niej książkę.
19.05.2015 br