Promocja z okazji festiwalu El Sol - special El Sol price for Cuba and Dominicana dance trips! Z okazji festiwalu El Sol przedłużamy termin niższego progu cenowego aż do 15 listopada - zapisz się już dziś! Salsa na Kubie i bachata na Dominikanie jeszcze taniej! Lower price for Cuba and Dominicana trips till 15 November! »

Majówka z jogą nad Bałtykiem

Termin: 25 kwietnia - 2 maja 2020
Czas trwania: 7
Zakwaterowanie: Dom nad Łąkami

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową MAJÓWKĘ Z JOGĄ nad polskim morzem. Siedem dni aktywnego wypoczynku zarówno dla ciała jak i umysłu, w niezwykłym miejscu otoczonym piękną przyrodą. Dwa razy dziennie praktyka jogi z dyplomowaną instruktorką, a oprócz tego plażowanie, pyszne jedzenie, dużo spacerów, oddechu i wypoczynku.

Rezerwuję…

Dom Nad Łąkami

Kiedy:

25 kwietnia - 2 maja 2020

Gdzie:

Dom „NAD ŁĄKAMI” to wyjątkowe i ekskluzywne miejsce prowadzone przez niezwykle sympatycznych ludzi. Znajduje się w niewielkiej wiosce Dębina między Rowami a Ustką. Niespełna kilometr od naszej miejscówki rozciąga się szeroka plaża otoczona klifem.

Zamieszkamy w pięknym domu pośród starych drzew i kwitnących krzewów. Drewno, kamień i naturalne tkaniny doskonale wkomponowują się w białe ściany chaty. Na czas wyjazdu dom będzie tylko do naszej dyspozycji.

„Nad Łąkami” oferuje komfortowe apartamenty (dla 4 osób) oraz dwuosobowe pokoje gościnne oraz kuchnie połączoną z jadalnią, salonem i tarasem, otwierającym się na ogród. Nieopodal znajduje się budynek rekreacyjny, gdzie będziemy praktykować.

Nad morzem

Dla kogo:

 • dla wszystkich otwartych na ruch i odkrywanie samego siebie – niezależnie od wieku, płci i doświadczenia
 • chcących pobyć w otoczeniu pięknej natury, w gronie innych ludzi
 • poszukujących narzędzi do uwolnienia się od bólu pleców, głowy, stawów
 • potrzebujących wyciszyć swój umysł od „natłoku myśli”
 • tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas z innymi i wynieść z tej podróży wskazówki do dalszej relaksacji

CODZIENNA PRAKTYKA JOGI I PRANAJAMY

Dwa razy dziennie praktykujemy jogę i pranajamę.

Joga na plaży

A ponadto:

 • Plażowanie
 • Czytanie w ogrodzie
 • Spacery po bukowym lesie
 • Oglądanie zachodów słońca
 • Karmienie zmysłów otaczającą przyrodą
 • Nóg moczenie, a dla odważnych kąpiele w Bałtyku
 • Rozmowy o jodze i nie tylko
 • Wycieczki do wydm ruchomych w Słowińskim Parku Narodowym
Dom Nad Łąkami

PYSZNE JEDZENIE

💚 Podczas wyjazdu nie zabraknie również pysznego jedzenia, opartego na wysokiej jakości produktach sezonowych, pochodzących głównie z przydomowego ogrodu.

💚 Wierzymy, że wartościowe jedzenie również wpływa na właściwą regenerację i lepsze samopoczucie naszych ciał.

💚 W „Nad Łąkami” je się dobrze i zdrowo. Gospodarze korzystają z warzyw i owoców dojrzewających w przydomowym ogrodzie i szklarni, lokalnych produktów oraz własnych zapraw – kiszonek, dżemów i wysokoprocentowych nalewek przygotowywanych w letnie i jesienne wieczory.

💚 Posiłki będziemy jadać na tarasie lub w jadalni przy dużym, wspólnym stole - jak w domu.

Z kim:

Zajęcia poprowadzi: Julia Butrym-Południewska

Dyplomowana nauczycielka jogi wg. metody B.K.S Iyengara ze stopniem Junior 3. Absolwentka specjalistycznych kursów, uczestniczka międzynarodowych warsztatów, autorka artykułów o jodze. Od ponad 8 lat prowadzi swoje studio JogaRytm, gdzie uczy początkujących i zaawansowanych.

Julia Butrym-Południewska

Cena wyjazdu: 2340 zł

Cena zawiera:

 • 7 noclegów w pokojach 2-osobowych lub 4-osobowych apartamentach w Domu Nad Łąkami
 • 7 x śniadanie
 • 7 x obiadokolacja
 • autorski program zajęć jogi i pranajamy – prowadzonych dwa razy dziennie przez wykwalifikowanego/dyplomowanego nauczyciela
 • ubezpieczenie w Signal Iduna (NWI i NWS 10 000 PLN)

Cena nie zawiera:

 • dojazdu na miejsce warsztatów
 • usług i świadczeń nie wymienionych powyżej

Więcej o Julii:

http://jogarytm.pl/

Miejsce warsztatów:

https://nad-lakami.pl/

Rezerwuję…

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej wyprawie, skontaktuj się z nami używając przycisku powyżej. Opublikowany tu program nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie jest załącznikiem do umowy zgłoszenia.

Poprzedni | Losowy | Następny


Aktualności
Żegnamy się z palemką - po 16 latach nadszedł czas na zmiany. A że specjalizujemy się w wyjazdach do Ameryki Łacińskiej, chcieliśmy żeby zagościła nie tylko w naszych sercach, ale i w nowym logo. Jak Wam się podoba? »
Blog 15-11-2019 Beata Radecka
Dlaczego Polacy chętnie jeżdżą na Kubę? Jak Kubańczycy czują się w Polsce? Ambasador Jorge Marti Martinez łatwo dał się skłonić do rozmowy na te pytania, bo bardzo podobaja mu się nasze salsowe wyjazdy na Kubę, ostatnio tańczył z nami pełen radości. Żeby obejrzeć wywiad Beaty Radeckiej z ambasadorem Kuby zapraszamy tutaj : »
Blog 22-10-2019 Redakcja
Zapraszamy na stoisko Kuby – gości nas Jego Ekscelencja Ambasador Jorge Marti Martinez oraz przedstawiciel Ministerstwa Turystyki Kuby David Lobaina. Atmosfera bardzo radosna, gorąca, a w tle towarzyszą nam nieustająco dźwięki salsy! »
Blog 18-10-2019 Redakcja
Czy pasję do poznawania ludzi na Karaibach przez taniec można przekazać przez radio?... Nie jestem pewna, ale próbowałam! Do studia zaprosił mnie znany dziennikarz i autor przewodników National Geographic Sergiusz Pinkwart. »
Blog 16-10-2019 Beata Radecka
Julio Acanda przyjeżdża! Znajomych Kubańczyków zelektryzowała ta wiadomość. Okazało się, że chce nakręcić w Warszawie reportaż jak Polacy tańczą salsę kubańską. Moja ulubiona kubańska instruktorka, Yuleydi Alba, aż skakała z radości, kiedy dowiedziała się, kto do nas zawita. »
Blog 13-10-2019 Beata Radecka
Po każdym powrocie z wyjazdu obiecuję sobie solennie, że wybiorę najlepsze zdjęcia, przytnę stosownie, żeby kadry były dobre, podbiję nieco kolory, i najlepsze z dumą pokażę znajomym. Rezultat? Wychodzi jak zwykle.... Czyli dyski puchną od mnogości folderów smutno nieprzebranych fotografii. Taki stan potrafi trwać latami! Z rozmów wiem, że nie tylko ja mam z tym problem. I dlatego proponujemy Wam zupełnie nową usługę - wybór i edycję zdjęć. Zajmie się tym fotoreporter podróżniczy z dużym doświadczeniem. Zobacz szczegóły i cenę: »
Blog 28-09-2019 Beata Radecka