Najlepsze wyprawy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Warsztaty fotograficzne - weekend w SPA dla kobiet

Termin: 17 - 19 stycznia 2020 r.
Czas trwania: 3
Zakwaterowanie: Talaria Resort & SPA

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty fotografii połączone z wypoczynkiem w SPA. To wyjazd dla kobiet, które lubią fotografować. Które chcą się w swojej pasji rozwijać i dzielić ją z innymi. Które lubią podróże, te dalekie i bliskie. Poznawać innych ludzi i miejsca. Spędzać czas w przyjaznym towarzystwie. Te odważne i nieśmiałe. Starsze i młodsze. Ale nade wszystko te, które chcą podnieść swoje umiejętności fotograficzne i świetnie się przy tym bawić. Do tego nielimitowany czas w strefie wellness z basenem, jacuzzi, saunami, hammamem, ziołowym domkiem wypoczywalnią i parkiem, a dla chętnych miłe dla ciała masaże i zabiegi - wszystko w pięknej okolicy pałacu Talaria.

Rezerwuję…

Fot. Marzena Hmielewicz / Adventure Pictures

Kiedy:

17 - 19 stycznia 2020 r.

Gdzie:

Talaria Resort & Spa - uroczy pałac, położony w połowie drogi między Warszawą a Lublinem.

Dla kogo:

Dla kobiet, które lubią fotografować. Które chcą się w swojej pasji rozwijać i dzielić ją z innymi. Które lubią podróże, te dalekie i bliskie. Poznawać innych ludzi i miejsca. Spędzać czas w miłym przyjaznym towarzystwie. Te odważne i nieśmiałe. Starsze i młodsze. Ale nade wszystko te, które chcą podnieść swoje umiejętności fotograficzne i świetnie się przy tym bawić.

Co będziemy robić:

Na warsztatach będziemy się uczyć jak fotografować krajobraz, architekturę, detale i człowieka (portret) czyli wszystko to co nas otacza na co dzień i w podróżach. Każda pogoda jest dobra! Kiedy za oknem będzie mniej przyjaźnie, rozstawimy mini studio i oddamy się portretowi.

Dobrze żeby każda z Pań znała swój aparat fotograficzny w podstawowym zakresie. Na warsztatach będziemy skupiać się przede wszystkim na "kadrach", a nie na sprzęcie - zgodnie z zasadą że to człowiek robi zdjęcia a nie aparat.

Nauczymy się:

 • jak patrzeć i zauważać,
 • co widzi oko a co aparat,
 • jak komponować kadry, kolory i formy
 • jak "łapać" chwile i emocje,
 • jak wybrać miejsce na dobre "selfie",
 • co to jest "magic hour", kiedy i po co,
 • jaka bywa droga od zwykłego do najlepszego ujęcia,
 • jak poradzić sobie z mankamentami krajobrazu, brzydką pogodą, deszczem, wiatrem i jak to wykorzystać do zdjęć.
 • jak fotografować śnieg żeby zdjęcia były dobre,
 • jak wybierać zrobione już zdjęcia,
 • jak odróżnić zdjęcia dobre od złych i wiele innych zagadnień, z którymi się spotkamy podczas naszych plenerów w najbliższej okolicy.

Przyjazd w piątek po południu, zakończenie warsztatów w niedzielę po obiedzie.

Fot. Marzena Hmielewicz / Adventure Pictures

W chwilach wolnych oddamy się wSPAniałym zabiegom kojącym trudy fotografowania, albo wypoczniemy w strefie wellness z basenem, jacuzzi, saunami, hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności. Talaria Resort & SPA, poza piękną okolicą oferuje bogaty wybór masaży i zabiegów. Można tam po prostu odpocząć i odetchnąć.

Fot. Talaria Spa

Warsztaty prowadzi Marzena Hmielewicz

Fotografka z zamiłowania i z zawodu.

Urodziła się we Wrocławiu w czasach fotografii czarno-białej. Studiowała fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Przez wiele lat była fotoreporterką Gazety Wyborczej, Dużego Formatu, Wysokich Obcasów.

Obecnie jej fotografie publikowane są w największych polskich magazynach National Geographic, Newsweek, Kontynenty, Forbes Women, Twój Styl. Ma na koncie wystawy indywidualne i zbiorowe, jest laureatką polskich i międzynarodowych konkursów fotograficznych. Wraz z Marcinem Jamkowskim tworzy kolektyw fotograficzny Adventure Pictures.

Marzena Hmielewicz

Cena wyjazdu: 1550 zł

Cena zawiera:

 • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w pałacu Talaria Resort & Spa
 • 3 posiłki dziennie (zaczynamy kolacją w piątek, kończymy obiadem w niedzielę)
 • kawa, herbata, woda i sok dostępne w sobotę i niedzielę podczas zajęć
 • autorski program warsztatów z Marzeną Hmielewicz
 • dostęp do strefy Wellness z basenem, jacuzzi, saunami, hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności
 • parking
 • ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

 • dojazdu na miejsce warsztatów
 • masaży i zabiegów (płatne na miejscu)

Więcej o Marzenie:

www.adventurepictures.eu

www.adventureart.eu

Miejsce warsztatów:

www.talaria.pl

Rezerwuję…

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej wyprawie, skontaktuj się z nami używając przycisku powyżej. Opublikowany tu program nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie jest załącznikiem do umowy zgłoszenia.

Poprzedni | Losowy | Następny


Aktualności
Splajtował Thomas Cook, czyli najstarsze i największe na świecie biuro podróży, dziś ogłosił niewypłacalność polski Neckermann. – Czy u Was wszystko ok? - dopytujecie nas z troską. Dziękujemy za zainteresowanie - działamy pełną parą. Szykujemy właśnie wyprawy na przyszły rok. Działamy zupełnie inaczej niż masowa turystyka. To jakby porównać wielkie sieci odzieżowe z krawcem, który szyje na miarę. »
Blog 25-09-2019 Beata Radecka
Znów w Salsa Libre opowiadaliśmy o naszych tanecznych wyprawach. Cieszymy się, że do nas dotarliście! Przyszło całkiem sporo uczestników poprzednich wyjazdów na Kubę. Chcieli spotkać się z naszym kubańskim gościem, Maykelem Tamayo, który uświetlił nasze spotkanie. »
Blog 15-09-2019 Beata Radecka
Po każdym powrocie z wyjazdu obiecuję sobie solennie, że wybiorę najlepsze zdjęcia, przytnę stosownie, żeby kadry były dobre, podbiję nieco kolory, i najlepsze z dumą pokażę znajomym. Rezultat? Wychodzi jak zwykle.... Czyli dyski puchną od mnogości folderów smutno nieprzebranych fotografii. Taki stan potrafi trwać latami! Z rozmów wiem, że nie tylko ja mam z tym problem. I dlatego proponujemy Wam zupełnie nową usługę - wybór i edycję zdjęć. Zajmie się tym fotoreporter podróżniczy z dużym doświadczeniem. Zobacz szczegóły i cenę: »
Blog 05-09-2019 Beata Radecka
To była moja jedenasta podróż na Kubę, ale pierwsza w wyłącznie kobiecym składzie (prócz naszego przewodnika Maykela). Energia, entuzjazm, czasem niedowierzanie- podróżowało nam się świetnie i bezproblemowo. Może częściej robić wyprawy wyłącznie dla dziewczyn? Bez względu na wiek, oczywiście... »
Blog 20-08-2019 Beata Radecka
Dolina rzeki Douro, vinho verde i hiszpańskie Albarino... - Co myślisz o podróżach dla miłośników wina? - spytał mnie niedawno Tomek. Poznaliśmy się na wyprawie do Argentyny jakieś dziesięć lat temu i od tej pory mieliśmy wiele okazji, żeby skosztować regionalnych szczepów w różnych miejscach świata. Tomasz działa prężnie w zupełnie innej branży, ale ostatnio z pasji do wina zajął się organizowaniem kursów wprowadzających w ten świat. Prowadzone przez sommeliera kursy okazały się strzałem w dziesiątkę. Dlatego chcemy wspólnie zaprosić Was do podróży, gdzie oprócz poznawania zabytków, przyrody i ciekawostek będziemy degustować lokalne wina w gronie koneserów. »
Blog 05-07-2019 Beata Radecka z zespołem
Team GoTravel powoli żegna się z Ugandą. Jesteśmy jeszcze w Lake Mburo National Park, ale już jutro wracamy na półkulę północną. Odwiedziliśmy szkołę średnią usytuowaną na wyspie na środku jeziora Bunyonyi, na plantacji herbaty kupowaliśmy świeże liście, aby zabrać je do Polski, na lokalnym targu wybieraliśmy ananasy prosto z pola. Powiemy jutro Ugandzie "Pa pa", ale każdy z nas chciałby tu kiedyś wrócić :) »
Blog 12-06-2019 Donata Jończyk