Promocja z okazji festiwalu El Sol - special El Sol price for Cuba and Dominicana dance trips! Z okazji festiwalu El Sol przedłużamy termin niższego progu cenowego aż do 15 listopada - zapisz się już dziś! Salsa na Kubie i bachata na Dominikanie jeszcze taniej! Lower price for Cuba and Dominicana trips till 15 November! »

Warsztaty fotograficzne - weekend w SPA dla kobiet

Termin: 17 - 19 stycznia 2020 r.
Czas trwania: 3
Zakwaterowanie: Talaria Resort & SPA

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty fotografii połączone z wypoczynkiem w SPA. To wyjazd dla kobiet, które lubią fotografować. Które chcą się w swojej pasji rozwijać i dzielić ją z innymi. Które lubią podróże, te dalekie i bliskie. Poznawać innych ludzi i miejsca. Spędzać czas w przyjaznym towarzystwie. Te odważne i nieśmiałe. Starsze i młodsze. Ale nade wszystko te, które chcą podnieść swoje umiejętności fotograficzne i świetnie się przy tym bawić. Do tego nielimitowany czas w strefie wellness z basenem, jacuzzi, saunami, hammamem, ziołowym domkiem wypoczywalnią i parkiem, a dla chętnych miłe dla ciała masaże i zabiegi - wszystko w pięknej okolicy pałacu Talaria.

Rezerwuję…

Fot. Marzena Hmielewicz / Adventure Pictures

Kiedy:

17 - 19 stycznia 2020 r.

Gdzie:

Talaria Resort & Spa - uroczy pałac, położony w połowie drogi między Warszawą a Lublinem.

Dla kogo:

Dla kobiet, które lubią fotografować. Które chcą się w swojej pasji rozwijać i dzielić ją z innymi. Które lubią podróże, te dalekie i bliskie. Poznawać innych ludzi i miejsca. Spędzać czas w miłym przyjaznym towarzystwie. Te odważne i nieśmiałe. Starsze i młodsze. Ale nade wszystko te, które chcą podnieść swoje umiejętności fotograficzne i świetnie się przy tym bawić.

Co będziemy robić:

Na warsztatach będziemy się uczyć jak fotografować krajobraz, architekturę, detale i człowieka (portret) czyli wszystko to co nas otacza na co dzień i w podróżach. Każda pogoda jest dobra! Kiedy za oknem będzie mniej przyjaźnie, rozstawimy mini studio i oddamy się portretowi.

Dobrze żeby każda z Pań znała swój aparat fotograficzny w podstawowym zakresie. Na warsztatach będziemy skupiać się przede wszystkim na "kadrach", a nie na sprzęcie - zgodnie z zasadą że to człowiek robi zdjęcia a nie aparat.

Nauczymy się:

 • jak patrzeć i zauważać,
 • co widzi oko a co aparat,
 • jak komponować kadry, kolory i formy
 • jak "łapać" chwile i emocje,
 • jak wybrać miejsce na dobre "selfie",
 • co to jest "magic hour", kiedy i po co,
 • jaka bywa droga od zwykłego do najlepszego ujęcia,
 • jak poradzić sobie z mankamentami krajobrazu, brzydką pogodą, deszczem, wiatrem i jak to wykorzystać do zdjęć.
 • jak fotografować śnieg żeby zdjęcia były dobre,
 • jak wybierać zrobione już zdjęcia,
 • jak odróżnić zdjęcia dobre od złych i wiele innych zagadnień, z którymi się spotkamy podczas naszych plenerów w najbliższej okolicy.

Przyjazd w piątek po południu, zakończenie warsztatów w niedzielę po obiedzie.

Fot. Marzena Hmielewicz / Adventure Pictures

W chwilach wolnych oddamy się wSPAniałym zabiegom kojącym trudy fotografowania, albo wypoczniemy w strefie wellness z basenem, jacuzzi, saunami, hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności. Talaria Resort & SPA, poza piękną okolicą oferuje bogaty wybór masaży i zabiegów. Można tam po prostu odpocząć i odetchnąć.

Fot. Talaria Spa

Warsztaty prowadzi Marzena Hmielewicz

Fotografka z zamiłowania i z zawodu.

Urodziła się we Wrocławiu w czasach fotografii czarno-białej. Studiowała fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Przez wiele lat była fotoreporterką Gazety Wyborczej, Dużego Formatu, Wysokich Obcasów.

Obecnie jej fotografie publikowane są w największych polskich magazynach National Geographic, Newsweek, Kontynenty, Forbes Women, Twój Styl. Ma na koncie wystawy indywidualne i zbiorowe, jest laureatką polskich i międzynarodowych konkursów fotograficznych. Wraz z Marcinem Jamkowskim tworzy kolektyw fotograficzny Adventure Pictures.

Marzena Hmielewicz

Cena wyjazdu: 1550 zł

Cena zawiera:

 • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w pałacu Talaria Resort & Spa
 • 3 posiłki dziennie (zaczynamy kolacją w piątek, kończymy obiadem w niedzielę)
 • kawa, herbata, woda i sok dostępne w sobotę i niedzielę podczas zajęć
 • autorski program warsztatów z Marzeną Hmielewicz
 • dostęp do strefy Wellness z basenem, jacuzzi, saunami, hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności
 • parking
 • ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

 • dojazdu na miejsce warsztatów
 • masaży i zabiegów (płatne na miejscu)

Więcej o Marzenie:

www.adventurepictures.eu

www.adventureart.eu

Miejsce warsztatów:

www.talaria.pl

Rezerwuję…

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej wyprawie, skontaktuj się z nami używając przycisku powyżej. Opublikowany tu program nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie jest załącznikiem do umowy zgłoszenia.

Poprzedni | Losowy | Następny


Aktualności
Dlaczego Polacy chętnie jeżdżą na Kubę? Jak Kubańczycy czują się w Polsce? Ambasador Jorge Marti Martinez łatwo dał się skłonić do rozmowy na te pytania, bo bardzo podobaja mu się nasze salsowe wyjazdy na Kubę, ostatnio tańczył z nami pełen radości. Żeby obejrzeć wywiad Beaty Radeckiej z ambasadorem Kuby zapraszamy tutaj : »
Blog 22-10-2019 Redakcja
Zapraszamy na stoisko Kuby – gości nas Jego Ekscelencja Ambasador Jorge Marti Martinez oraz przedstawiciel Ministerstwa Turystyki Kuby David Lobaina. Atmosfera bardzo radosna, gorąca, a w tle towarzyszą nam nieustająco dźwięki salsy! »
Blog 18-10-2019 Redakcja
Czy pasję do poznawania ludzi na Karaibach przez taniec można przekazać przez radio?... Nie jestem pewna, ale próbowałam! Do studia zaprosił mnie znany dziennikarz i autor przewodników National Geographic Sergiusz Pinkwart. »
Blog 16-10-2019 Beata Radecka
Julio Acanda przyjeżdża! Znajomych Kubańczyków zelektryzowała ta wiadomość. Okazało się, że chce nakręcić w Warszawie reportaż jak Polacy tańczą salsę kubańską. Moja ulubiona kubańska instruktorka, Yuleydi Alba, aż skakała z radości, kiedy dowiedziała się, kto do nas zawita. »
Blog 13-10-2019 Beata Radecka
Splajtował Thomas Cook, czyli najstarsze i największe na świecie biuro podróży, dziś ogłosił niewypłacalność polski Neckermann. – Czy u Was wszystko ok? - dopytujecie nas z troską. Dziękujemy za zainteresowanie - działamy pełną parą. Szykujemy właśnie wyprawy na przyszły rok. Działamy zupełnie inaczej niż masowa turystyka. To jakby porównać wielkie sieci odzieżowe z krawcem, który szyje na miarę. »
Blog 25-09-2019 Beata Radecka
Po każdym powrocie z wyjazdu obiecuję sobie solennie, że wybiorę najlepsze zdjęcia, przytnę stosownie, żeby kadry były dobre, podbiję nieco kolory, i najlepsze z dumą pokażę znajomym. Rezultat? Wychodzi jak zwykle.... Czyli dyski puchną od mnogości folderów smutno nieprzebranych fotografii. Taki stan potrafi trwać latami! Z rozmów wiem, że nie tylko ja mam z tym problem. I dlatego proponujemy Wam zupełnie nową usługę - wybór i edycję zdjęć. Zajmie się tym fotoreporter podróżniczy z dużym doświadczeniem. Zobacz szczegóły i cenę: »
Blog 16-09-2019 Beata Radecka