Wszyscy nasi podróżnicy już wrócili! Koniec naszej akcji Bezpieczny Powrót. Dzięki że pytacie co u nas! Pracujemy pełną parą, ale z domów! Uprzejmie prosimy dzwonić na numer komórkowy 533 105 206. Czekamy na Wasze maile i telefony, a jeśli chcielibyście się spotkać, bardzo prosimy o informację z wyprzedzeniem - dostosujemy się do Waszych potrzeb. »

Majówka z jogą nad Bałtykiem

Termin: 25 kwietnia - 2 maja 2021
Czas trwania: 7
Zakwaterowanie: Dom nad Łąkami

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową MAJÓWKĘ Z JOGĄ nad polskim morzem. Siedem dni aktywnego wypoczynku zarówno dla ciała jak i umysłu, w niezwykłym miejscu otoczonym piękną przyrodą. Dwa razy dziennie praktyka jogi z dyplomowaną instruktorką, a oprócz tego plażowanie, pyszne jedzenie, dużo spacerów, oddechu i wypoczynku.

Rezerwuję…

Dom Nad Łąkami

Kiedy:

25 kwietnia - 2 maja 2020

Gdzie:

Dom „NAD ŁĄKAMI” to wyjątkowe i ekskluzywne miejsce prowadzone przez niezwykle sympatycznych ludzi. Znajduje się w niewielkiej wiosce Dębina między Rowami a Ustką. Niespełna kilometr od naszej miejscówki rozciąga się szeroka plaża otoczona klifem.

Zamieszkamy w pięknym domu pośród starych drzew i kwitnących krzewów. Drewno, kamień i naturalne tkaniny doskonale wkomponowują się w białe ściany chaty. Na czas wyjazdu dom będzie tylko do naszej dyspozycji.

„Nad Łąkami” oferuje komfortowe apartamenty (dla 4 osób) oraz dwuosobowe pokoje gościnne oraz kuchnie połączoną z jadalnią, salonem i tarasem, otwierającym się na ogród. Nieopodal znajduje się budynek rekreacyjny, gdzie będziemy praktykować.

Nad morzem

Dla kogo:

 • dla wszystkich otwartych na ruch i odkrywanie samego siebie – niezależnie od wieku, płci i doświadczenia
 • chcących pobyć w otoczeniu pięknej natury, w gronie innych ludzi
 • poszukujących narzędzi do uwolnienia się od bólu pleców, głowy, stawów
 • potrzebujących wyciszyć swój umysł od „natłoku myśli”
 • tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas z innymi i wynieść z tej podróży wskazówki do dalszej relaksacji

CODZIENNA PRAKTYKA JOGI I PRANAJAMY

Dwa razy dziennie praktykujemy jogę i pranajamę.

Joga na plaży

A ponadto:

 • Plażowanie
 • Czytanie w ogrodzie
 • Spacery po bukowym lesie
 • Oglądanie zachodów słońca
 • Karmienie zmysłów otaczającą przyrodą
 • Nóg moczenie, a dla odważnych kąpiele w Bałtyku
 • Rozmowy o jodze i nie tylko
 • Wycieczki do wydm ruchomych w Słowińskim Parku Narodowym
Dom Nad Łąkami

PYSZNE JEDZENIE

💚 Podczas wyjazdu nie zabraknie również pysznego jedzenia, opartego na wysokiej jakości produktach sezonowych, pochodzących głównie z przydomowego ogrodu.

💚 Wierzymy, że wartościowe jedzenie również wpływa na właściwą regenerację i lepsze samopoczucie naszych ciał.

💚 W „Nad Łąkami” je się dobrze i zdrowo. Gospodarze korzystają z warzyw i owoców dojrzewających w przydomowym ogrodzie i szklarni, lokalnych produktów oraz własnych zapraw – kiszonek, dżemów i wysokoprocentowych nalewek przygotowywanych w letnie i jesienne wieczory.

💚 Posiłki będziemy jadać na tarasie lub w jadalni przy dużym, wspólnym stole - jak w domu.

Z kim:

Zajęcia poprowadzi: Julia Butrym-Południewska

Dyplomowana nauczycielka jogi wg. metody B.K.S Iyengara ze stopniem Junior 3. Absolwentka specjalistycznych kursów, uczestniczka międzynarodowych warsztatów, autorka artykułów o jodze. Od ponad 8 lat prowadzi swoje studio JogaRytm, gdzie uczy początkujących i zaawansowanych.

Julia Butrym-Południewska

Cena wyjazdu: 2340 zł

Cena zawiera:

 • 7 noclegów w pokojach 2-osobowych lub 4-osobowych apartamentach w Domu Nad Łąkami
 • 7 x śniadanie
 • 7 x obiadokolacja
 • autorski program zajęć jogi i pranajamy – prowadzonych dwa razy dziennie przez wykwalifikowanego/dyplomowanego nauczyciela
 • ubezpieczenie w Signal Iduna (NWI i NWS 10 000 PLN)

Cena nie zawiera:

 • dojazdu na miejsce warsztatów
 • usług i świadczeń nie wymienionych powyżej

Więcej o Julii:

http://jogarytm.pl/

Miejsce warsztatów:

.https://nad-lakami.pl/

Rezerwuję…

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej wyprawie, skontaktuj się z nami używając przycisku powyżej. Opublikowany tu program nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie jest załącznikiem do umowy zgłoszenia.

Poprzedni | Losowy | Następny


Aktualności
Uff, to był gorący i pracowity czas! Ostatnia ekipa z uczestników naszych wypraw wylądowała szczęśliwie. Wylądowali w Niemczech. Część w Berlinie, inni w Monachium. Lecieli z Kuby przez Moskwę . Choć mieli wracać przez Kanadę... Jadą już do swoich domów! Ale jestem szczęśliwa. To były pełne napięcia dni. Szukania połączeń i biletów, kiedy ceny i dostępność skakały z minuty na minutę. Bardzo trudnych decyzji. Czułam się często jak kapitan jachtu - po prostu musiałam szybko podejmować DECYZJE za ludzi. »
Blog 15-03-2020 Beata Radecka
Wiemy, że się martwicie czy u nas wszystko ok, bo u południowych wybrzeży Kuby właśnie było trzęsienie ziemi o sile 7 stopni i zbliża się fala tsunami. »
Blog 31-01-2020 Redakcja
Zostaliśmy gwiazdami telewizji kubańskiej! Zaraz lecimy znów na Kubę, ciekawe, czy będą prosić o autografy na ulicy? Żartuję sobie oczywiście :) Julio Acanda kęcił reportaż o Polsce w październiku. Zabraliśmy go do Salsa Libre, żeby zobaczył jak salsę tańczą Polacy. Był pod wrażeniem. Zrobiliśmy sporo wywiadów, niektóre tłumaczyłam - co w czasie imprezy nie było łatwe! Zapraszam do oglądania tego programu - kliknijcie proszę w zdjęcie lub tytuł i obejrzyjcie film poniżej, pod tekstem. »
Blog 20-01-2020 Beata Radecka
- Chcę wrócić już do Kolumbii! - napisała mi smsa Magda, ledwo wylądowała w Polsce. Kolejny raz wróciliśmy z Kolumbii zauroczeni. Szczególnie ludźmi: miłymi, życzliwymi, uprzejmymi. Znów spędziliśmy Sylwestra w przygodnej małej wiosce, tańcząc z Kolumbijczykami. A lekcje tańca wycisnęły z nas siódme poty! I dały bardzo dużo radości. »
Blog 12-01-2020 Beata Radecka
Często pytacie, czy nie dziwnie jest być w grudniu w ciepłych krajach, gdzie bałwanki i Mikołaje prażą się w słońcu pod palmami. Niedawno wróciłam z Karaibów, pełnych świątecznych dekoracji. I tak przyszło mi do głowy, że Jezus przecież narodził się w ciepłym kraju, pod palmami, a nie na śniegu. Uśmiechu, optymizmu i poczucia humoru gorąco Wam życzę - łatwiej z nimi żyć! »
Blog 24-12-2019 Beata Radecka
Gosia i Piotr wymyślili, że zabiorą młodzież i będą spędzać rodzinne święta... ale w Argentynie i Brazylii. Zahaczyli tez o Montevideo w Urugwaju. Serce rośnie, kiedy przysyłają piękne zdjęcia z moich ulubionych krajów. »
Blog 22-12-2019 Beata Radecka