Najlepsze wyjazdy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Wycieczki do San Escobar

11.01.2017 Beata Radecka

Nasze biuro błyskawicznie reaguje na zapotrzebowanie klientów! Nie boimy się skomplikowanych zadań, a nawet je lubimy. Mierzymy się też z prawdziwymi wyzwaniami! - Czy organizujecie wycieczki do San Escobar? - lekko osłupiałam. O co chodzi? Jest druga w nocy tu gdzie właśnie jesteśmy, czyli w San Jose w Kostaryce, więc zaczęłam podejrzewać, że percepcja mi spadła i dopadły omamy po długim dniu. Wiatr łamiący drzewa i anteny, rejs z krokodylami, sankami po wulkanie - taka tu codzienność w Mezzoameryce.

Obrazek niżej podpisany
Beata Radecka
Barwne murale ku pamięci studentów zabitych w czasie demonstracji dokładnie w tym miejscu w 1959 roku. Leon, Nikaragua

Ale San Escobar bym nie wymyśliła! Gdyby nie życzliwy kolega, nawet bym nie wiedziała jakie ciekawe kraje powstają. Choć Nikaragua i Salwador, przez które właśnie przejechaliśmy, zachwyciły. Gigantycznymi jeziorami (jezioro Nikaragua jest 74 razy większe niż Śniardwy!), wulkanami, po których chodziliśmy, zjeżdżaliśmy z nich na deskach, obserwowaliśmy bulgoczącą lawę, ale najbardziej życzliwością uśmiechniętych ludzi. Doświadczonych ciężko przez ostatnie wojny, niedostatek, ale serdecznych. Do San Escobar póki co jeszcze nie, ale do San Salvador zapraszam z ogromną przyjemnością!