Witamy! Na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować za cierpliwość w momencie wyboru i rezerwacji terminu naszego urlopu!

22.04.2016 Gorąco pozdrawiamy Gosia i Paweł.

Dziękujemy za dużą elastyczność dotyczącą terminów oraz połączenia lotniczego oraz cierpliwość co do naszych częstych zmian. Wszystko udało dograć się jak zawsze bardzo sprawnie.

Vouchery dotarły z dużym zapasem czasowym, tak na hotel jak i przelot, więc nie było żadnej nerwówki-co przy urlopie jest bardzo ważne.

Co do samego pobytu na Fuerteventura, to było bardzo spokojnie. Hotel Melia Gorriones zapewnia idealne warunki dla ludzi którzy chcą odpocząć i nie lubią typowych kurortów. Hotel jest odizolowany od innych, ma dostęp do pięknej dzikiej plaży, wspaniały widok na ocean. Jeżeli ktoś szuka miejsca do typowego ładowania baterii to polecamy to miejsce w 100%.

Wszystko co było w ofercie zostało zapewnione i zrealizowane. Transfer z lotnisko-hotel oraz hotel-lotnisko bardzo sprawny i bez problemowy. Tak więc, jeszcze raz dziękujemy za pomoc w realizacji naszego małego marzenia i czekamy na kolejne nasze wakacje, które zapewne zrealizujemy razem z Pani biurem.