Przeprowadziliśmy się!

15.12.2017 Beata Radecka z zespołem Gotravel

Już działamy w naszym nowiutkim, przestronnym, pachnącym świeżością biurze. Bardzo prosimy pamiętajcie, że zmieniliśmy adres – teraz urzędujemy na Żoliborzu, przy Marymonckiej 6, tuż przy stacji metra Słodowiec oraz przystanku tramwajowym. Jest tu zdecydowanie łatwiej zaparkować niż w centrum.

Obrazek niżej podpisany
W nowym biurze!

Na Marymonckiej bardzo nam się wszystkim podoba. Przez ogromne okna do samej podłogi oglądamy drzewa i ptaki na gałęziach. Mamy o wiele więcej miejsca, spory taras, na którym wiosną zasadzimy poziomki w doniczkach i postawimy stolik z krzesełkami. Zapraszamy wtedy wszystkich na aromantyczna kawę wśród zieleni!

Póki co epopeja budowlana jeszcze nie dobiegła końca, stolarze klasycznie mają poślizgi, szafki utknęły gdzieś w lakierni, a okres przedświąteczny nie sprzyja szybkiemu urządzaniu się. Ale tu bardzo pomaga nasze doświadczenie podróżnicze – czujemy się trochę jak na biwaku, kiedy czekając na blaty zmywamy w miseczce… Na szczęście sieć działa, telefony komórkowe też, możemy więc pracować pełni entuzjazmu, ciesząc się pięknym otoczeniem!