Wszyscy nasi podróżnicy już wrócili! Koniec naszej akcji Bezpieczny Powrót. Dzięki że pytacie co u nas! Pracujemy pełną parą, ale z domów! Uprzejmie prosimy dzwonić na numer komórkowy 533 105 206. Czekamy na Wasze maile i telefony, a jeśli chcielibyście się spotkać, bardzo prosimy o informację z wyprzedzeniem - dostosujemy się do Waszych potrzeb. »

Program o nas i wywiady w telewizji kubańskiej

20.01.2020 Beata Radecka

Zostaliśmy gwiazdami telewizji kubańskiej! Zaraz lecimy znów na Kubę, ciekawe, czy będą prosić o autografy na ulicy? Żartuję sobie oczywiście :) Julio Acanda kęcił reportaż o Polsce w październiku. Zabraliśmy go do Salsa Libre, żeby zobaczył jak salsę tańczą Polacy. Był pod wrażeniem. Zrobiliśmy sporo wywiadów, niektóre tłumaczyłam - co w czasie imprezy nie było łatwe! Zapraszam do oglądania tego programu - kliknijcie proszę w zdjęcie lub tytuł i obejrzyjcie film poniżej, pod tekstem.

Obrazek niżej podpisany
Słynny kubański reporter Julio Acanda robi wywiady w Salsa Libre

Cieszę się, że Kubańczycy doceniają nasze wysiłki. Program nagrało kilkoro naszych kubańskich znajomych i z dumą wstawili na swoje facebooki. Nagrali telefonami to, co leciało w telewizji! Jakość słaba, ale za to z serca.

Update: link do programu z naszym udziałem podesłał mi z dumą i gratulacjami sam ambasador Kuby w Polsce! Dzięki niemu mogę go zamieścić:Adres: (Mazowieckie)