Poznaj prawdziwą Kubę i naucz się tańczyć salsę w jeden wieczór

07.11.2018 Beata Radecka

Wiem, że kojarzycie mnie z wyjazdami na Kubę. Rzeczywiście, ostatnio często bawię na tej jedynej w swojej rodzaju wyspie ( w sensie i geograficznym, i metaforycznym). Zafascynowałam się tańcem, i razem z najlepszą szkołą salsy w Warszawie co roku organizujemy taneczne podróże. Chcecie zobaczyć jak to wygląda? Zapraszamy na prezentację 16 listopada w Salsa Libre w Warszawie. A po slajdach i opowieściach bezpłatna lekcja salsy kubańskiej dla wszystkich!

Obrazek niżej podpisany
Beata Radecka
Rueda de casino na dachu Palacio del Valle tańczona o zachodzie słońca - bezcenna! Cienfuegos, Kuba
W Cienfuegos, na tarasie słynnego Palacio del Valle, KubaCiścniemy! Wyciskamy guarapo, czyli sok z trzciny cukrowejChłopaki tańczą pod domkiem słynnego, tragicznie zmarłego barda, Polo MontanezaKabrioletem po Hawanie - obowiązkowo! KubaNa brukowanych uliczkach Trynidadu, Kuba

Wraz z Markiem Domańskim, właścicielem Salsa Libre, najlepszej szkoły tańca we wszechświecie i okolicach zapraszamy w piątek 16 listopada. Salsa Libre ma swoją siedzibę w Warszawie, przy ul. Żelaznej 59. Prezentacja slajdów i filmów o 21:30. O 22:30 darmowa lekcja salsy kubańskiej, a potem impreza i tańce.

To szkoła tańca, nie ma baru, można (a nawet trzeba) wziąć swoje napoje i przekąski. Lodówka do dyspozycji.

Czekamy na Was!

Chcesz wybrać się z nami na Kubę? Pospiesz się, zmienia się błyskawicznie! Na najbliższy, lutowy wyjazd zostały ostatnie miejsca. Kliknij tu, żeby zobaczyć program i szczegóły >> Zapisz się już dziś!

Kuba 2017
Beata Radecka