Nowość! Zajmiemy się Waszymi zdjęciami z wakacji. Wybór i edycja. Profesjonalnie!

28.09.2019 Beata Radecka

Po każdym powrocie z wyjazdu obiecuję sobie solennie, że wybiorę najlepsze zdjęcia, przytnę stosownie, żeby kadry były dobre, podbiję nieco kolory, i najlepsze z dumą pokażę znajomym. Rezultat? Wychodzi jak zwykle.... Czyli dyski puchną od mnogości folderów smutno nieprzebranych fotografii. Taki stan potrafi trwać latami! Z rozmów wiem, że nie tylko ja mam z tym problem. I dlatego proponujemy Wam zupełnie nową usługę - wybór i edycję zdjęć. Zajmie się tym fotoreporter podróżniczy z dużym doświadczeniem. Zobacz szczegóły i cenę:

Obrazek niżej podpisany
Metamorfozy

Selekcja zdjęć jest równie istotna, jak samo zrobienie fotografii. Wyboru dokona współpracujący z nami doświadczony fotoreporter podróżniczy, laureat nagród i wyróżnień za fotoreportaże i zdjęcia, the one and only Mieczysław Pawłowicz. Wybrane zdjęcia też skadruje, a kolory będą bardziej żywe.

Nie gwarantujemy, że fotografie nadadzą się do publikacji. Za to z pewnością nie zanudzą towarzystwa, w którym będziemy je pokazywać - co najwyżej pozostanie lekki niedosyt. Z doświadczeń zawodowych fotografów wynika, że maksimum 10 procent zdjęć jest wybierana do dalszej edycji.

Jakie zdjęcia wybieramy:

- przedstawimy wybór naszym zdaniem najlepszych zdjęć: najczęściej 5 - 10 %, chyba że sprecyzujecie ilość zdjęć, jaką chcecie otrzymać,

- w drugim folderze zbierzemy Wasze zdjęcia pamiątkowe.

Jak to działa:

- zgłaszacie się do nas mailowo (gotravel@gotravel.pl) lub telefonicznie,

- potwierdzamy przyjęcie zamówienia mailem,

- dokonujecie wpłaty,

- przesyłacie Wasze zdjęcia Weetransferem lub dostarczacie je na pendrivie,

- wybrane zdjęcia po edycji wracają do Was w ten sam sposób, w jaki dostarczyliście ( czyli też Weetransferem lub na pendrivie).

Cena:

185 PLN za każde 500 dostarczonych do przejrzenia zdjęć.