Najlepsze wyprawy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Wizy na Kubę od ręki

17.09.2016 Redakcja

Dobra wiadomość! Kiedy jedziemy na Kubę, musimy mieć promesę wizową, czyli kartę turysty ( tarjeta de turista). Od dziś już nie musicie składać paszportów w ambasadzie i czekać, bo można załatwić ją na miejscu w naszym biurze. Kosztuje tyle samo - 22 euro.

Obrazek niżej podpisany
Beata Radecka
Kuba
Kuba - po lekcji tańca w TrynidadzieKubaKubaKubaKuba starych kabrio

Co trzeba mieć, żeby kupić wizę? Paszport do wglądu, ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wjazdu na Kubę, bilet lotniczy (powrotny), adres zakwaterowania na Kubie, oraz ubezpieczenie KL i NNW ( można u nas na miejscu załatwić).

Jak potrzeba, to rezerwujemy też noclegi, przejazdy, przeloty, przewodników, doradzamy, dokąd pójść i pojechać, co zobaczyć, a co można sobie darować. Kuba to piękna, ciekawa, ciepła i egzotyczna wyspa, po latach izolacji otworzyła się na świat, ale nie jest najłatwiejszym krajem do zwiedzania. Po pierwsze postkomunistyczna scheda - jednak wciąż czegoś brakuje, za mało jest hoteli, restauracji, autobusów itp, a po drugie ceny bywają mocno negocjowalne i płynne, a turyści to wdzięczny materiał, żeby sporo na nich zarobić w krótkim czasie…

Opowiemy więcej jak przyjdziecie do naszego biura!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, od 10 do 17.