Najlepsze wyprawy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Jak zostałam żywą tarczą - czyli kubańskie opowieści

22.10.2016 Beata Radecka

26 października zapraszam na pokaz moich slajdów i opowieści. Chcę podzielić się swoimi wrażeniami z ostatnich wyjazdów na bardzo modną ostatnio Kubę – wyspa rumu, cygar i salsy bije rekordy popularności! Wszyscy chcą się wybrać, póki jeszcze jeżdżą po niej stare samochody, nie ma reklam, tylko Che Guevara spogląda z plakatów. Wibrująca salsą atmosfera nie do opisania!

Więcej o: kuba · salsa
Obrazek niżej podpisany
Beata Radecka
Kuba - po lekcji tańca w Trynidadzie
KubaKubaKubaKubaKuba starych kabrio

Zapraszam 26 października o godz. 20, w siedzibie szkoły Salsa Libre, ul. Miedziana 11, pierwsze piętro.

Na Kubie można już mieszkać w domach prywatnych, czyli casas particulares. Ciekawie, bo poznajemy wtedy zwykłych ludzi. Pokażę, jak wyglądają takie kwatery, i co dostajemy na śniadanie.

Ostatnio sporo tańczyliśmy – mieliśmy lekcje w Hawanie i Trynidadzie, opowiem więc o szkołach i instruktorach. Jak Kubańczycy uczą salsy Europejczyków? Najbardziej podobała mi metoda „ na kanapkę”… A co się dzieje w czasie wieczornych imprez tanecznych? Czym się różnią od tych w Europie?

Do zobaczenia!