Najlepsze wyprawy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Jesteśmy tak wdzięczni Beacie, że jeśli nie będzie żadnego trzęsienia ziemi, chętnie to powtórzymy za jej pośrednictwem w przyszłym roku

15.03.2010 Andrzej Opala + Kasia + Zosia

Pani Beata sprawiła nam mega super zajefajną zabawę! JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI z wyjazdu, który nam poleciła.

Polecieliśmy w marcu do hotelu Nubian Islands w Sharm El Sheikh (Egipt, Półwysep Synaj). Polecamy każdemu.

Taki wyjazd w środku zimy daje „power” do pracy, łatwiej czekać na wiosnę i w ogóle znieść ten obrzydliwy klimat. Nic nie zastąpi słońca, plaży, morza, kąpieli i pływania w nim, a poza tym to nareszcie coś innego niż Bałtyk.

To nie jest zwykły hotel, ale 5* domki (bungalowy), położone w pięknym ogrodzie. Chciałoby sie napisać — rajskim. W środku czeka prysznic, wygodny pokój, wygodne łóżko. Dzięki opaskom na przegubach z napisem Nubian Island All inclusive mamy wszystko za darmo na wyciągnięcie ręki: w barach czeka zimna woda mineralna, zimne piwo egipskie na licencji Heinekena, kawa, whisky, wódka, gin, koniak, pyszne soki i Bóg raczy wiedzieć, co jeszcze.

Nasza lekarka kazała nam się moczyć w słonym morzu, bo to dobrze robi na skórę. I rzeczywiście, mam teraz np. tak gładkie dłonie jak dama z wyższych sfer.