Najlepsze wyjazdy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Ekwador z Galapagos i wstępem do Bogoty, wyjazd indywidualny dla dwóch osób

10.04.2017 Andrzej Zalewski

Ślę parę ciepłych słów pod Państwa adresem odnośnie naszej wycieczki po Ekwadorze iwyspach Galapagos z zachęceniem do Bogoty. Wyprawa zorganizowana "na miarę" wprost perfekcyjnie, mogę śmiało polecić ten kierunek każdemu kto marzy o niezwykłej przygodzie.

W trakcie eskapady po Ekwadorze zobaczyliśmy to co chcieliśmy! Nocleg pod Cotopaxi to niezapomniane wrażenia, porównywalne jedynie z noclegiem na środku jeziora Inle w Birmie - nie chodzi o widoki, bo są skrajnie różne ale to po prostu widok niezapomniany, rzucający na kolana. Jedyny zgrzyt to taki, że na sam wulkan nie można wejść ze względu na zagrożenie erupcją (całkowity zakaz wstępu). Wyspy Galapagos czarują wszystkim, przyrodą, organizacją życia na statku w czasie rejsu, obsługą. Pani Beata wielkie dzięki, pięknie nam to Pani zorganizowała i sprostają naszym oczekiwaniom na 5+.