Najlepsze wyjazdy taneczne! Salsa na Kubie 27 listopada - 10 grudnia, Sylwester w Kolumbii i słynny festiwal w Cali oraz bachata na Dominikanie 6 - 18 lutego 2020! »

Bardzo dziękujemy za już i polecamy się na przyszłość.

18.11.2006 Janina i Zdzisław ze Szczecina

Jesteśmy już ludźmi "wiekowymi" urodziliśmy się oboje przed drugą wojną światową. Mamy wiec za sobą wiele podróży, również w formie wycieczek.

Podobnie jak Panią Mariolę zniechęcił nas w 2004r do wojaży pewien pilot wycieczki, ale wybraliśmy się jeszcze raz na próbę do Hiszpanii i Portugalii z Panią Beatą Radecką, no i wróciła chęć do następnych wyjazdów.

Tak jak Pani Mariola napisała, jest jeszcze pilotka "z prawdziwego zdarzenia" i z zamiłowania. Wróciliśmy "na szlak", odbyliśmy już kilka wycieczek objazdowych pod skrzydłami Pani Beaty i dalej planujemy następne wycieczki dwie w 2007 roku.

Pani Beata w szczególnie troskliwy sposób zajmuje się wszystkimi podopiecznymi. Jest bardzo operatywna w organizowaniu dodatkowych atrakcji w wolnych chwilach. Np mieliśmy 2 godziny oczekiwania na następny samolot w mieści Brasilia, aby wykorzystać ten czas, zorganizowała nam przejażczkę minibusem na zwiedzanie miasta.

Na tej wycieczce mieliśmy szesnaście przelotów samolotami, przejazdy kolejkami, przejazd łodzią, lot helikopterem i wiele przejazdów samochodami. Pomimo to nie zdarzyło się, abyśmy kiedykolwiek czekali na transport czy przewodników. Jak podkreślali wcześniej piszący, jest zawsze przygotowana i chętna do przekazywana wszelkich wiadomości dotyczących zwiedzanych krajów. Z każdej wycieczki wraca się z sympatycznymi wrażeniami i chęcią do dalszych wojaży.