7 rzeczy, których jeszcze o mnie nie wiecie

18.04.2018 Beata Radecka

Podróżujemy wspólnie z wieloma z Was, ale część poznała mnie dopiero niedawno lub znamy się tylko korespondencyjnie. Dlatego chciałabym podzielić się z Wami tym, czego możecie jeszcze o mnie nie wiedzieć.

Obrazek niżej podpisany
Beata Radecka
W paszczy
W Malezji ZdjęcieZdjęcieLubię znaki drogowe :) Także w Botswanie. Beata RadeckaZ palcem w wulkanie. Cerro Verde, SalwadorKuba
  • Disneyland, Legoland, aquaparki – zjeździłam Europę z moimi synami, kiedy byli mali, i bardzo lubię doradzać, dokąd i kiedy najlepiej jechać z dziećmi.
  • moją ulubioną wyspą Morza Śródziemnego jest Majorka – spędziłam tam w sumie prawie pół roku jako rezydent Orbisu. Bardzo lubię miejsca, gdzie góry wyrastają wprost z morza. Strome klify, puste plażyczki w zatoczkach, kamienne miasteczka … I na Majorce podjęłam decyzję, że będę doradzała gdzie najlepiej wypocząć.
  • pilotuję wycieczki z krótkimi przerwami od ponad 20 lat, i nadal to lubię! Po prostu przebywanie z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję. Parę lat temu w czasie rejsu po Galapagos, gdy podziwialiśmy olbrzymie żółwie, klienci zapytali: czemu sama nie zaczniesz organizować wyjazdów? Dobry pomysł! – pomyślałam… i zaczęłam.
  • nie spędzam większości życia w podróży – najwyżej jedną trzecią. Układanie programów wycieczek i przygotowywanie się do wyjazdów jest fascynujące , ale czasochłonne! Mam jednak swoje ukochane miejsca, do których chętnie wracam – wulkany Gwatemali, Granada w Nikaragui, Patagonia i Wyspa Wielkanocna.
  • czy pracuję w swoim zawodzie? Uważam, że tak! Skończyłam historię sztuki, i wiedza ze studiów bardzo mi się przydaje. Jakie miejsca archeologiczne w północnym Peru warte są odwiedzenia, które klasztory manuelińskie w Portugalii są najpiękniejsze, albo gdzie będziemy podziwiać freski Goyi.
  • moim hobby jest taniec, i jestem głęboko przekonana, że zacząć tańczyć można w każdym wieku – ja zaczęłam przygodę z salsą po czterdziestce! A teraz czerpię ogromną satysfakcję z tanecznych wyjazdów , które organizuje moje biuro.
  • mam różne talenty, ale akurat parkowanie równoległe do nich nie należy… Samochody dzielę na czarne, czerwone, zielone i niebieskie, dlatego bardzo proszę, weźcie moją nikłą wiedzę motoryzacyjną pod uwagę kiedy prosicie o wypożyczenie auta.